


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хомут для кріплення труб із зовнішнім діаметром від 32 до 35 мм.
Хомут може бути використаний для: кріплення труб до підлоги, стін або стелі.
Застосовується для монтажу систем водопостачання, каналізації та опалення, систем вентиляції, газифікації та кондиціювання.
Властивості:
- Конструкція: двогвинтовий хомут.
- Матеріал: сталь оцинкована.
- Номінальне навантаження: 150 кг.
- Центральна кріпильна гайка М8
- Застосування для всіх видів труб.
Переваги:
- Висока якість — виготовлений зі сталі з покриттям цинком, забезпечує стійкість до корозії.
- Спеціальне покриття з гумовою прокладкою для надійного кріплення й захисту поверхні труби.
- Легкий монтаж — зручна конструкція, відповідає стандартам. Для монтажу виробу необхідні дюбель пластиковий і шпилька з різзю М8.
- Висока міцність — розрахований на навантаження до 150 кг і зусилля на відрив на гайку до 450 кг.
- Використовується для кріплення труб діаметром від 32 до 35 мм.
Для купівлі хомута трубного 32-35 мм (1") з гайкою М8 додайте в кошик і оформіть замовлення або зверніться за консультацією телефонами на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хомута | Сантехнічний |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Покриття | Цинк |
| Наявність гумової прокладки | Так |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 32 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 35 мм |
| Товщина смуги | 1.2 мм |
| Розмір гайки | М8 |
| Розмір (") | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Трубний |
| Діаметр, DN (мм) | 32-35 |
| Категорія | Хомут оцинкований |
| Комплектація | Гумова прокладка |
| Матеріал | Сталь оцинкована |
| Підключення | Гайка М8 |
- Ціна: 20 ₴

