


Хомут силовий затяжний 64-67мм з оцинкованої сталі.
Хомут силовий затяжний із високою міцністю і ступенем ущільнення виготовлений зі сталі марки W1 з гальванічним оцинкованим покриттям.
Матеріал: W1 (стрічка, замок, гвинт — вуглецева сталь, покриття — гальванічний цинк (колір білий)).
Силовий хомут призначений для монтажу армованих і товстостінних шлангів, шлангів підвищеної жорсткості, гідропневмоприводів машин, насосів систем іригації (зрошення), дренажних насосів, гірськично-бурової техніки.
Використовується в установках, що працюють в умовах високого тиску або вакууму.
Має високі ущільнювальні та фізико-механічні властивості.
Ширина — 20 мм.
Купити хомут силовий затискний 64-67мм з оцинкованої сталі можна дуже просто на нашому сайті. Додайте товар до кошика або оформіть замовлення телефоном. Наші менеджери за потреби можуть відповісти на всі захопливі питання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хомута | Силовий |
| Область застосування хомута | Для шлангів |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Покриття | Цинк |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 64 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 67 мм |
| Ширина смуги | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Посилений |
| Діаметр, DN (мм) | 64-67 |
| Категорія | Хомут оцинкований |
| Матеріал | Сталь оцинкована |
- Ціна: 39,15 ₴

