


Хомут силовий затяжний 58-61мм з оцинкованої сталі.
Хомут силовий затяжний з високою міцністю і ступенем ущільнення виготовлений зі сталі марки W1 з гальванічним оцинкованим покриттям.
Матеріал: W1 (стрічка, замок, гвинт – вуглецева сталь, покриття – гальванічний цинк (колір білий)).
Силовий хомут призначений для монтажу армованих та товстостінних шлангів, шлангів підвищеної жорсткості, гідро-пневмоприводів машин, насосів систем іригації (зрошення), дренажних насосів, гірничо-бурової техніки.
Використовується в установках, що працюють в умовах високого тиску або вакууму.
Має високі ущільнюючі та фізико-механічні властивості.
Ширина - 22 мм.
Купити хомут силовий затяжний 58-61мм з оцинкованої сталі можна дуже просто на нашому сайті. Додайте товар в кошик або оформіть замовлення по телефону. Наші менеджери при необхідності можуть відповісти на всі питання, що цікавлять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип хомута | Силовий |
| Область застосування хомута | Для труб |
| Матеріал хомута | Оцинкована сталь |
| Покриття | Цинк |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 58 мм |
| Максимальний діаметр обтиснення | 61 мм |
| Ширина смуги | 22 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | OPTIMA |
| Категорія | Хомут силовий |
| Матеріал | Сталевий оцинкований |
| Діаметр, DN (мм) | 58-61 |
- Ціна: 32,63 ₴

