

Рукав гофрований сталевий д.40мм для бензогенератора.
Гофрований рукав із нержавіючої сталі має меншу відстань між витками ніж гофротруба, що робить її більш гнучкою. Це дає можливість будувати відведення вихлопних газів складних конфігурацій з великою кількістю вигинів та поворотів. При нагріванні та охолодженні рукав не втрачає своїх характеристик – перетин залишається колишнім, матеріал не псується.
Для встановлення гофрованого рукова може знадобитися додатковий інструмент. Внутрішній діаметр рукава 40мм повинен збігатися із зовнішнім діаметром вихлопної труби генератора. З'єднання виробляють за допомогою посилених хомутів. Для цього потрібно зробити поздовжні надрізи на кінці гофрованого рукава довжиною, що дорівнює ширині хомута –18мм. Потім надягти рукав на вихлопну трубу генератора і затягнути посиленим хомутом. Для кращого ущільнення рекомендується використовувати азбестовий шнур та інше.
Після монтажу нержавіючий гофрорукав не потребує подальшого спостереження, обладнання з гофри є абсолютно надійним.
Гофру використовують для відведення вихлопних газів електричних бензогенераторів.
Гофрорукав нержавіючий – внутрішній діаметр 40мм. Відрізаємо кратно метру.
Замовляйте гофрований нержавіючий рукав через корзину. А питання, що залишилися, телефонуйте нашим консультантам за телефонами сайту.
Основні | |
---|---|
Виробник | Україна |
Користувальницькі характеристики | |
Вид | Гофрована |
Бренд | ТД Україна |
Область застосування | Вихлопні гази бензогенератора |
Категорія | Гофротрубка сталева |
Матеріал | Сталь нержавіюча AISI 304 |
Діаметр, DN (мм) | 40 |
- Ціна: 1 190 ₴/пог.м